З 25 грудня у Cashalot стартує казкова акція до Нового року — “Більше кешу вашій касі!”. Усі нові користувачі програмної каси Cashalot отримують можливість придбати ліцензію зі знижкою -50%. Кількість ліцензій необмежена, основна умова — покупка ліцензій на код ЄДРПОУ або ДРФО, раніше не зареєстрований у програмі Cashalot.

Метою акції є підтримка бізнесу в Україні та залучення нових користувачів до користування програмою Cashalot.

Програмна каса Cashalot дозволяє зручно і швидко реєструвати чеки в Державній податковій службі України і підходить для будь-якого бізнесу — ФОП чи юрособи. Серед користувачів продукту: власники та співробітники онлайн-магазинів, великих торгових мереж, аптек, медичних установ, салонів краси, ломбардів, сервісів обміну валют, таксі, різних торгових точок тощо. Сервіс Cashalot можна встановити як на комп’ютер, так і на телефон чи планшет: для зручності користувачів продукту розроблений мобільний додаток iOS та Android.

Швидке відкриття та закриття зміни касира, формування Z-звіту, робота в режимі офлайн, передача електронного чека покупцеві, автоматичне оновлення системи, онлайн-підтримка, під’єднання додаткового обладнання, аналітика по чеках — опції, доступні в ПРРО Cashalot. Додатково є можливість підʼєднання модуля “Склад” для ведення товарного обліку підприємства, синхронізувати номенклатурні позиції й каси, кількість товару і продажі. Крім того, зараз на модуль “Склад” триває зимова пропозиція для всіх клієнтів за спеціальною ціною.

Поспішайте скористатися акційною новорічною пропозицією для нових клієнтів програмної каси, щоб відчути переваги роботи в Cashalot, визнаного за підсумками цього року найкращим технологічним рішенням. Акція триватиме до кінця січня 2024 року.

Правила акції

Ми у Cashalot від щирого серця бажаємо БІЛЬШЕ КЕШУ ВАШІЙ КАСІ! Впевнені, що наш Cashalot допоможе стрімкому розвитку вашого бізнесу!

Cashalot — БІЛЬШЕ НІЖ ПРОГРАМНА КАСА!