M.E.Doc – своєчасна звітність та простий обмін документами

logo-medoc-derjavaОбирайте рішення для своєчасної звітності
та миттєвого обміну електронними документами

M.E.Doc.Держава

Звітність до всіх
державних органів

Звітність до ДФСУ Реєстрація ПН/РК в ЄРПН Облік акцизного податку
РРО iXBRL Розрахунок зарплати

M.E.Doc.Бізнес

Необмежена кількість документів Вхідні документи безкоштовні Електронні ТТН
Взаємодія з обліковою системою Автоматична обробка документа Створення власних шаблонів

Додаткові модулі

 

M.E.Doc має рішення для різних потреб!

M.E.Doc.Зарплата
Для нарахування та розрахунку зарплати та обліку кадрів ДЕТАЛЬНО
M.E.Doc.Облік акцизного податку
Для документального супроводу підакцизних товарів ДЕТАЛЬНО
M.E.Doc.Корпорація
Для консолідації звітів організацій з розгалуженою структурою ДЕТАЛЬНО
M.E.Doc.Інтеграція
Для зручного обміну документами з обліковими системами ДЕТАЛЬНО
Облік акцизного податку
з доступом до API
ДЕТАЛЬНО
M.E.Doc.Звітність до НБУ
для небанківських установ
ДЕТАЛЬНО
M.E.Doc.Фінансова звітність за МСФЗ
(формат iXBRL)
ДЕТАЛЬНО

ПРОГРАМА ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ

Програма для документообігу M.E.Doc - сучасний український програмний продукт, в якому реалізовані можливості не лише для створення документів та підписання через КЕП, а  також для передачі документів з можливістю узгодження  чи відхилення.
Можна казати, що M.E.Doc - програма електронного документообігу повного циклу. Завдяки M.E.Doc обмін документами стає простіше та швидче.
Юридичну силу документам надає КЕП, а їх захищену та надійну передачу в цій системі документообігу забезпечує платформа для обміну електронними документами ПТАХ. Ця технологія дозволяє здійснювати миттєвий обмін без електронної пошти та виключає можливість отримання та розшифрування інформації третіми особами.

M.E.DOC СТАВ ЩЕ БІЛЬШЕ ЗАХИЩЕНИМ

 

Технічний захист програми M.E.Doc визнаний на державному рівні, що підтверджено експертизою Державної Служби Спеціального Зв'язку та Захисту Інформації України, рівня гарантій Г-3.

 

Також важливо знати, що M.E.DOC працює :

 

  • По надійним каналам зв'язку ssl;
  • З використанням міждународних та національних КЕП для підтвердження авторства від підміни та захисту модулей продукта;
  • Без підвищених привілеїв, за замовчуванням, згідно рекомендацій Microsoft для розробників, по використанню прав користувачів ОС;
  • Зі схваленням від Microsoft, рекомендованим Windows 10 Ready.

Чому обирають M.E.Doc

 

Індивідуальність та підтримка

Найбільший набір функцій для будь-яких організацій: як бюджетних, так і приватних, незалежно від розміру та виду діяльності. Потребу одночасної роботи декількох користувачів задовольнить мережева версія M.E.Doc. А за необхідності, адаптуємо програму та створимо унікальні можливості для кожного клієнта.


Гнучкість та простота

Налаштування роботи з будь-якою обліковою системою, M.E.Doc підтримує всі формати електронних документів. Зрозумілі підказки та детальні інструкції стануть у нагоді в процесі роботи. Працювати в програмі можуть користувачі цифрових підписів усіх центрів сертифікації. А продовжити дію сертифікатів ЕЦП, придбати нову ліцензію, замовити рахунок на захищені носії можна безпосередньо з програми.


Актуальність та законність

Ви завжди користуєтесь актуальними формами бланків завдяки регулярному оновленню форм та довідників, які випускаються з урахуванням змін законодавства та потреб користувачів. Кожен документ є юридично значущим завдяки накладанню ЕЦП згідно до законодавства України.


Конфіденційність та безпека

Передача документа контрагенту відбувається в зашифрованому вигляді, тож отримати документ може виключно той, кому він призначений. Звіти передаються за допомогою прямого з'єднання, що гарантує миттєву та захищену доставку. M.E.Doc також підтримує роботу із ЕЦП на захищених носіях, а можливість створення архіву програми збереже ваші електронні документи протягом потрібного часу.


Автоматизація та ефективність

Весь цикл роботи з документами автоматизовано, зокрема: заповнення реквізитів, підписання та розрахунок, відправка та звірка з реєстрами ПН/РК та АН, перевірка пошти. А завдяки Планувальнику завдань виконання певних дій можна назначити на зручний для вас час.