ІСПРО

IІSpro - багатофункціональний програмний комплекс для керування підприємствами та организаціями. Програма податкового обліку, бухгалтерського обліку, інструмент для керування логістикою та виробництвом, програма керування персоналом та відносинами з клієнтами - це далеко не все, що поєднує в собі система.

ІС-ПРО: АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕС - ПРОЦЕСІВ

 

Програма автоматизації процесів роботи підприємства ISpro - це набір взаємопов'язаних підсистем. Кожна підсистема має певну самостійність, саме тому IS-PRO можна зібрати в потрібній конфігурації. Завдяки подібному гнучкому підбору функціоналу програмним комплексом здійснюється автоматизація бізнес-процесів для кожного окремого підприємства. Це дозволяє заощаджувати за рахунок відмови від зайвого функціоналу.

ИСПРО

ИСПРО

Комплекс ІС-ПРО

ІСПРО

ІС-ПРО: Керування персоналом

 

ІСПРО

ІС-ПРО: Взаємовідносини з клієнтами

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

ІСПРО

ІС-ПРО: Телефонія

ІСПРО

ИС-ПРО: Керуйте ефективно!

ІСПРО

ИС-ПРО: Облік договорів

ІСПРО

ІС-ПРО: Централізована система

ІСПРО

ІС-ПРО: Конструктор

ІСПРО

ІС-ПРО: Облік основних засобів

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІДЕР

 

Система ISpro є українською розробкою. Аналізуючи програми бухгалтерського обліку, можна зробити висновок, що за ефективністю, актуальністю та якості ISpro не поступається иноземним програмам, а в деяких аспектах  більш простіша та зручніша в реаліях України. При всій багатофункціональності ISpro ціна системи значно нижче від іноземних аналогів.

Ми приділяємо особливу увагу процесу впровадження ISpro. Система буде встановлена та налаштована якнайшвидше, а навчання персоналу та повноцінний перехід з іншої системи (при необхідності) пройде швидко та не завадить поточній роботі підприємства.