е-ТТН

ПТАХ

ПТАХ — акредитований провайдер е-ТТН, що бере участь у процесі розробки та впровадження електронної товарно-транспортної накладної в Україні

Проєкт е-ТТН реалізується у партнерстві Міністерства інфраструктури з Міністерством цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid

еТТН
ЕТТН

Зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб

+38 057 717 32 33
Відділ впровадження проєктів

    Ні, необов’язково. За допомогою провайдера учасник перевезення отримуватиме інформацію про всі зміни, усі нові документи, які будуть надсилатися іншими учасниками перевезення. Спрацьовує механізм інтероперабельності, і взагалі, необов’язково мати однакове ПЗ і навіть необов’язково бути в одного провайдера.
    Linkos розробляє спеціальний мобільний застосунок (Кабінет водія), який дає можливість водію підписувати е-ТТН у своєму смартфоні, де б він не перебував. Рішення для водія передбачатиме максимально простий, зручний та інтуїтивно зрозумілий функціонал для водія чи експедитора, що дозволить переглядати та накладати КЕП саме на свою е-ТТН.
    Так, користувач зможе імпортувати готові ТТН.
    Отримання актуальної інформації про зміни статусу е-ТТН/Актів в ЦБД і повідомлення про це користувача - це одна з основних задач, яка буде виконуватись провайдером.
    Для роботи з е-ТТН ми пропонуємо: Рішення для водія, е-ТТН.API та веб-сервіс СОТА Е-ТТН. Кожен з учасників перевезень зможе вибрати для себе найбільш зручний та задовольняючий вимогам.
    Для підписання е-ТТН можна використовувати різні формати ключів, як то хмарні, файлові, токени. Але для водія найкращим варіантом є використання хмарних ключів.
    Формування е-ТТН буде виконуватись в середовищі користувача. Але також готові розглянути інші необхідні користувачам варіанти.
    Зараз окреме рішення для BAS/1С не планується. Пропонуємо клієнтам використовувати е-ТТН.API - інтеграція у наявну облікову систему, яка забезпечує можливості щодо підписання, реєстрації, отримання та обміну е-ТТН та актами з ЦБД.
    Основними завданнями, які необхідні для учасників перевезень є: створення е-ТТН, підписання та реєстрація в ЦБД, створення всіх необхідних коригуючих актів на основі е-ТТН, реєстрація цих документів. А також отримання актуальної інформації про зміни статусу е-ТТН/Актів в ЦБД і повідомлення про це користувача. Рішення, які пропонує Linkos: - рішення для водія - забезпечить усі необхідні потреби саме водіїв. Воно передбачає простий та зручний функціонал для водіїв/експедиторів в цьому великому та багатокомпонентному процесі; - рішення е-ТТН.АРІ - створюється для використання компаніями, які вже мають зручні та дієві інструменти для ведення своєї господарської діяльності. І завдання АРІ якраз і покликане інтегрувати у наявну облікову систему зручний інструмент, який забезпечить всі функціональні можливості щодо підписання, реєстрації, отримання та обміну е-ТТН з ЦБД; - СОТА Е-ТТН - хмарне рішення, яке дозволить мати онлайн-доступ до е-ТТН усім учасникам перевезення. СОТА Е-ТТН забезпечуватиме всі необхідні функціональні можливості для учасників перевезень: відправник, отримувач, перевізник та треті сторони.
    Провайдер ПТАХ на цьому етапі пройшов тестування та має можливість працювати з тестовою платформою ЦБД. Зараз триває передача системи на баланс Мінінфраструктури, після завершення якої провайдер ПТАХ отримає токен для під’днання до реальної ЦБД е-ТТН.
    Всі продукти лінійки Linkos працюватимуть з провайдером ПТАХ. Водночас на ринку України існують й інші провайдери.